Home / Podcast / Trent – Sound of progressiva 053
578737_10151981722825408_264536308_n

Trent – Sound of progressiva 053

Trent pochází z Příbrami, malého města asi 60 kilometrů vzdáleného od Prahy. Poprvé si k djskému umění přičichl v jednom z místních klubů. To se psal rok 2003. Byl naprosto uchvácen a tak zakoupil svůj první mixák a pustil se do tehdy ještě amatérského hraní z obyčejných cd přehrávačů. V té době pro něj byl srdcovým stylem trance ve všech jeho podobách…

      Čas plynul a cd přehrávače přestaly uspokojovat jeho djské potřeby a proto se uchýlil k prvním gramcům a deskám. Jako správný dj, prošel Trent nejedním hudebním vývojem, takže se v jeho setech postupně začal prosazovat progressive house a electro house. V současné době jsou jeho sety směsicí již zmíněného electro housu a trancu v různých formách.

      Začátek roku 2007 přinesl pro Trenta posun kupředu, kdy mu jeho známý zajistil hraní na nejrůznějších akcích na moravě. Díky tomu si pak mohl zahrát například v klubu 7. nebe nebo na úspěšné akci Bassnight, kde stanul po boku slovenské techno star dje Bosse. 

      Rok 2008 byl pro Trenta zlomovým. Dostal šanci si mimo jiné zahrát v neméně známých klubech jako liberecký Liquid či ostravský Fabric. Na podzim rozjíždí svoji vlastní rezidentní noc v příbramském music clubu Hubajda. Tato klubová noc, nesoucí jméno Progressiva, je zaměřena na taneční hudbu ve stylu electro, progressive a trance a těší se velké oblibě.

      Do konce tohoto roku proběhly již dvě tyto párty. Na přípravách této klubové noci se podílí spolu s jeho velmi dobrým přítelem a manažerem Zickem.

      Během šesti dílů se jim podařilo Progressivu dostat takové dje jako Martina Grednera, ReOrdera, Revolta, Stepana Brucka nebo třeba pražské duo Pete Walk & Revis. Celá párty byla během svého pořádání dovedena k pomyslné dokonalosti jak po hudební tak po světelné stránce.

      Rok 2010 se nesl v duchu dalšího pokračování párty Progressiva a navázání spolupráce s příbramským Music & bar clubem Místo činu, kde získává rezidenturu na akci Noc plná šílenství. Dále navazuje spolupráci s Klubem Semtex, ve kterém našla zázemí zmíněná Progressiva a odkud vysílá svou radioshow Sound of Progressiva, na které spolupracuje se Zickem jako průvodcem pořadu. Dále se díky hraní dostal i do zahraničí, naposledy pozvání přijal na soukromou clubovou akci v Raslavicích na Slovensku…

Doporučujeme

fwayd 2

FWAYD – PŘÍBRAMSKÉ ČARODĚJNICE 30.4.2017

Představujeme vám dalšího interpeta, který vystoupí na této jedinečné party na Příbramsku. Příbramské čarodějnice jsou …