Home / Rozhovory / Rozhovor s promotérem PURE ELECTRA
10523157_980272585335073_6840530932983083472_n

Rozhovor s promotérem PURE ELECTRA

Taneční EDM scéna na příbramsku byla před pár lety na bodu mrazu. V tu dobu začala PURE ELECTRA chrlit party s předními českými DJs. Tato skupina má nastarosti party jako jsou například ( Příbramské čarodejnice, Příbramský Halloween a v neposlední řadě Electronic Festival). Za dobu co tato skupina funguje přitáhla na příbramskou scénu zahraniční interprety ( Rosh, Suyano ). Nesmíme zapomenout i na české stálice taneční hudby. ( Enrico, Chris Sadler, Richard Reynolds, Brian, Mejsi, Lucass Mayer a mnoho dalších…
 
Jaký byl pro tebe rok 2015?

Střídavě oblačno. Opět se podařilo udělat několik zajímavých akcí a zavítali i zahraniční hosté. Ale nedá se říct, že by byl diametrálně odlišný od 2014.
 


Jaký máš plány pro rok 2016 ?

No jednoznačně u mě akce a party ustupují do pozadí jelikož lidi přestávají do jisté míry chodit na lokální akce. A z obchodního hlediska to začíná být demotivující alespoň pro mě. Budu se věnovat jen smysluplným akcím. A pokud to znamená konec Pure Elektry a mejdanů tohoto rázu na Příbramsku tak to asi tak má být. Aspekt je ten že Příbram jako taková není daleko od Prahy se špičkovým spojením a fanoušci edm tedy mají prostor vyrazit tam a tím nám padá zájem o akce lokální. Ale republika je velká a já zdokonaluji systém těchto akcí i po stránce cateringu logistiky a podobně. Nechci zanechat aktivity v tomto směru úplně. Ale nejsem si jistý lokalitou ve které momentálně akce dělám.
 
 

Bude electronic festival 2016 ?

Opět narážíme na problematiku o které jsem mluvil v předchozí otázce. Zdejší EDM fanouškovská základna je malá na projekt velikosti Elektronik festivalu. A ochota lidí zaplatit za kvalitní akci adekvátní peníze je ještě menší. A popravdě ani jeden z electroniců nezůstal v +sovích hodnotách nejsem si jistý tedy zda se mi chce dotovat akci a potýkat se s nevděkem party peoples. Bohužel zdejší lokalita je sama o sobě dost nevděčná a čeští promotéři se jí vyhýbají. A jak říkám dost mě to v posledním roce demotivuje.
 
 
Jakým směrem se chceš zabývat do budoucna?

Právě pracuji na nové firmě věnující se mezinárodnímu obchodu je to věc která mě v poslední době hodně zajímá. Hlavně se nemusím potýkat s náladama lidí nebo opilci. Mám rád klid ač se to nezdá.
 

 
Dorazí zahraniční interpret na tvou akci?

Je to docela dobře možné mám okolo sebe šikovné bookery. Ale nemyslím si, že to bude akce na Příbramsku spíše se přikláním k tomu že ne alespoň né na akci EDM žánru. Protože jednoznačně na to nemá EDM komunita zde peníze aby utáhla takovou party nebo spíše je nechtějí zaplatit a mě se to nechce dotovat.

DĚKUJEME ZA OŽIVENÍ TANEČNÍ SCÉNY NA PŘÍBRAMSKU, PORTÁL ELECTROMUSIC.CZ DRŽÍ PALCE V DALŠÍCH HUDEBNÍCH POČINECH…