Home / Podcast / Make Your Mama Go Insane #9 – Guestmix by Jason Rush
mymgi

Make Your Mama Go Insane #9 – Guestmix by Jason Rush

Devátý díl redakčního podcastu Make Your Mama Go Insane je tady! Tentokrát s guestmixem od Jason Rush.

1. Ahoj, díky za tvůj dnešní guestmix pro náš podcast. Můžeš se nám v krátkosti představit?

Ahoj, já děkuji za pozvání. Djingu se věnuji už necelých 9 let, z toho poslední dva roky jako Jason Rush. S hraním jsem začal v barech a menších klubech, potom jsem se dostal na diskotéku a postupem času jsem se dostal k produkci a do větších pražských klubů.

2.Jaký je tvůj největší dosavadní úspěch?

Když to vezmu za celou dobu, tak asi hraní v Mecce na akcích, kde byl Tujamo, MAKJ nebo Tony Romera. Z produkce to bude vítězství v remix contestu a jeho vydáni.

3.Nejlepší párty, kde si hrál?

Nej akce byly v Mecce, ale podle mě nejde o počet lidí nebo velikost jmen, které na akci vystupují. Stejná nebo lepší atmosféra může být i na malé akci, kde se sejde parta lidí, co se chtěj bavit a jedou s vámi na společné vlně.

4.Ty a produkce?

Pokud se budeme bavit o produkci pod přezdívkou Jason Rush, tak je zatím venku několik mashupů. Nicméně 3 tracky mám poměrně slibně rozdělané, ale pořád cítím, že tomu ještě něco chybí. Každopádně se snad už brzy na ně můžete těšít.

5.Jaký hudební styl/y si zvolil pro guestmix?

V nově vzniklých stylech se spousta z tracků dá zařadit do více subžánrů zároveň. Obecně bych to mohl označit jako směs Electro, Deep nebo jak se teď říká Future Housu. Zjednodušeně se dá říct, že jde o moderní EDM.

6.V čem sis připravoval a jak si míchal set?

Tracky jsem upravoval a set míchal v Abletonu. Jsem na něj zvyklý, protože si v něm chystám edity tracků, i když hraju na akcích přes přehrávače. Pokud by se ale do mě chtěl někdo pustit za to, že míchám v DAW a neumím míchat na přehrávačích, si může poslechnout záznam mého setu z příbramské Arény, který jsem hrál celý přes přehrávače.

7.Kde tě můžeme v nejbližší době slyšet?

Momentálně si dávám od hraní pauzu, abych mohl co nejvíc času věnovat produkci. Výsledky mé práce se objeví na mé fanpage facebook.com/jasonrushofficial/

Doporučujeme

fwayd 2

FWAYD – PŘÍBRAMSKÉ ČARODĚJNICE 30.4.2017

Představujeme vám dalšího interpeta, který vystoupí na této jedinečné party na Příbramsku. Příbramské čarodějnice jsou …