Home / Event / HOUSE FOR LIFE PŘEDSTAVUJE PRVNÍ JMÉNO – JEAN LUC

HOUSE FOR LIFE PŘEDSTAVUJE PRVNÍ JMÉNO – JEAN LUC

Představujeme první jméno této benefiční akce, která se uskuteční 19.9.2015 v Milíně u Příbrami. Výtěžek ze vstupného poputuje těžce nemocnému Honzíkovi.

Pozvání přijal velmi talentovaný dj a producent JEAN LUC.

jean luc

Jean Luc patří mezi nejúspěšnější české producenty, remixéry a dje. První singl vydává již v 15 letech. Za krátkou dobu svého působení na hudební scéně získal ohlasy a podporu po celém světě. Jeho hudební tvorbu podpořili například: Paul Van Dyk, R3hab, Plastik Funk, Andy Moor, Markus Schulz, Juicy M, Nari & Milani, Kosheen, Marcel Woods, BORGEOUS, EDX, Daniel Portman, Judge Jules, Ernesto vs Bastian, Manuel Le Saux, Jon O’Bir, Robert Gitelman, Tillmann Uhrmacher, T.O.M., Michael Burian, Dazzle, EDU, Haris C, Joop, Ashley Wallbridge, Giuseppe Ottaviani, tyDi, Jonas Hornbla, Robert Vadney, Suzy Solar, RAM, Will Atkinson, Talla 2XLC, M.I.K.E., Luke Terry, Danilo Ercole, Paolo Ortelli, Randy Boye, SAN a další. Oficiálně spolupracuje a remixuje řadu významných jmen, jako jsou Kosheen, Michael Burian, Celeste Buckingham, Charlie Straight, Carlos Gallardo, Verona, Mista, DJ Neo, Martina Balogová, Victoria, Sámer Issa, Eddie Sender a mnoho dalších.
Nejvíce do podvědomí se zapsal s hitem Beautiful Love, který vydává společně s Michaelem Burianem. Nejen, že tento singl exkluzivně podpořila Evropa 2, ale zařadil se také jako nejprodávanější taneční singl na iTunes.com. Vzniká i videoklip točený v USA. Následně Beautiful Love nasazují přední české a slovenské rádia a televize jako je Europa 2, Kiss rádia, MTV či TV Óčko a další. Produkce Jeana Luca se několikrát dostává do světového žebříčku TOP 100 na serverech Beatport, TrackitDown a recenze hodnotí jeho tvorbu vysokými čísly, např. jeho společná skladba s Michaelem C – Exported získala v recenzi serveru Danceradioglobal.com hodnocení 10/10. Velký úspěch také zaznamenal na serveru Bubblebeat, kde se jeho počin Labtronic umisťuje na první místo světového žebříčku v oblasti progressive a electro. Do světa posílá i své bootlegy a mash-upy, které zazní na největší evropské taneční party Sensation White 2010 či v klubu Amnesia na Ibize. Jean Luc se stává také post producentem djských špiček. Jeho produkci můžete slyšet na prestižních labelech KONTOR Records, Universal Music, Bonzai Music, Fektive Records, Diverted Recordings, Total Digital Recordings a jiné. Tu lze zakoupit na serverech typu Beatport, Juno, TrackitDown, Audiojelly apod.
Jako dj vystupuje na předních českých akcích a festivalech, jako byl Mácháč (2010, 2012, 2014, 2015), Citadela, Sázavafest (2013, 2015), Summer CityFest 2015, Holi Festival 2015, Pohodafest 2013, Summer Session (2010) nebo Pleasure Island (2011). Jeho jméno nechybí ani v klubech: Roxy Club Prague, Duplex Prague, Pantheon, Maxim Bar/1OneClub, Retro Music Hall, SaSaZu, Mecca Club Prague, Chapeau Rouge, Radost FX, Kotnov, Mish-Mash, Bílý Kámen a jiné, kde si zahrál po boku jmen: Paul Van Dyk, Andy Moor, Kyau & Albert, Jordy Dazz, JD Davis, Booty Luv, Crystal Waters, Milk & Sugar, Paula P’Cay, Tara McDonald, Stoneface & Terminal, Afrika Islam, Ian Void, Ali Wilson, Jay Dee, Jasper Forks, Emma Hewitt, Jacob van Hage, San,… V djingu oplývá silnou kombinací tvrdého beatu a melodičností, které jsou charakterizovány prvky progressive a electrotech stylu v energickém setu. Styl mixů dokáže přizpůsobit jakémukoliv publiku.
Jean Luc neustále pracuje na nových projektech a vydává se na svou vlastní sólovou dráhu coby DJ a producent.

 

Doporučujeme

artilera2

ARTILERIA VOL. 2 – STŘEDA 27.9.2017 – CALDERON, FWAYD, SLEYDEE

POZOR ! STŘEDA PARTY JE TŘEBA ! VZHLEDEM K TOMU, ŽE VE ČTVRTEK 28.9 JE …