Home / Novinky / DJ Mejsi na Electronic Festivalu 24.7.2015 v Příbrami

DJ Mejsi na Electronic Festivalu 24.7.2015 v Příbrami

Další potvrzená djka na hlavním pódiu je MEJSI https://www.facebook.com/djanemejsiofficial

BIO

Djane Mejsi, vlastním jménem Hana Mejstříková, pochází ze Sokolova a patří mezi mladé talentované DJanes a producentky, které se svým progresivním stylem šplhají na horní příčky mezi českými ladies „za pultem“.

Hraje od roku 2004 a její začátky jsou spojené s vinylovými deskami. Postupem času ji zasáhla i éra klasických přehrávačů, díky kterým své sety vyšperkovala do dokonalosti. Její předností je přesný mix, vkusný výběr hudby a pozitivní energie, kterou přenáší na návštěvníky.

Produkci se Mejsi věnuje od roku 2010, za tuto dobu vyprodukovala celou řadu tracků, i ve spolupráci s DJs jako jsou Peet Crue, Choze Rich nebo Enthic, také spoustu bootlegů, které jsou hojně využívány spoustou DJs v jejich setech. Vlastní produkci vydává pod labelem NIVACORDS.

Mezi její největší úspěchy patří opakovaná účast na festivalu Mácháč, kde na sebe upozornila nezapomenutelnými sety, které zaujaly mnoho návštěvníků, což dokládá i účast na Air Festival, 5Festival, SUN Festival a Unique House Music Festival. Na Air Festivalu v Hradci Králové předvedla svůj set před nizozemským duem W&W. Mejsi patřil také jeden víkend na MTv, kde mixovala hudbu do pořadu Party Zone. Figurovala také jako předskokan britské hudební skupiny Kosheen v KV aréně v Karlových Varech.

Nejčastěji se objevuje v Retro Music Hall v Praze a byla také hostem na SeeJay radiu a Kiss rádio Jížní Čechy.

Svým osobitým stylem, ve kterém figurují jak hudební novinky, tak i léty prověřené hity dokáže zaujmout velkou škálu lidí a vytvořit si široký okruh fanoušků. Mejsi nabízí styl, který neomrzí, ale naopak styl, který vás chytne a nepustí…

 

 

 

Doporučujeme

m

Dance with Friends – Open air – 27.5.2016 – Milín

Rozhovor s pořadatelem taneční OPEN AIR akce v Milíně – 27.5.2016. Co si pro vás připravil? Na …