Home / Event / DJ BASSLICKER – PŘÍBRAMSKÉ ČARODEJNICE 2017
basslicker

DJ BASSLICKER – PŘÍBRAMSKÉ ČARODEJNICE 2017

Den se dnem sešel a máme tu dalšího interpreta na představení. Jeho jméno je DJ BASSLICKER – Dorazí k nám s jihočeského rádia KISS JIŽNÍ ČECHY a rozjede svoje taneční fláky na které jste zvyklí na FM RÁDIU. Co nám o sobě řekne?
 
 
 Když jsem před 28ti lety začal v kočárku kopat do rytmu muziky, která se valila ulicí, maminka si byla jistá, že se toho už nikdy nezbavím.

Když jsem na dortu sfoukl 4 svíčky, začal jsem se aktivně věnovat poslechu muziky. Psal se rok 1991 a já si na kazety nahrál svou první píseň od U96 – Das Boot, která ve mě zanechala kouzlo taneční muziky. Na tu od té doby nedám dopustit a každý den se díky této lásce prodírám haldama kazet, na které jsem veškeré pecky zaznamenával. Ve škole jsem dostal přezdívku velký mozek a hudební encyklopedie, protože když mě ućitelka zkoušela,věděl jsem toho mnohem více o DJ Bobovi než o bitvě na Bílé hoře.

Má hudební závislost se stupňovala s nalazením frekvencí 87.8 a 99.3 FM – tehdy na nich ještě vysílal náš předchůdce – rádio Krumlov a já s ním vstával i usínal. Od té doby jsem vždy snil být moderátorem a užívat si toho, co mám nejraději!

 

Dj Basslicker – každý večer od 17:00 do 21:00 a v neděli v Kissmánii – 20:00 – 22:00

 
 
 

2. září 2007 jsem si splnil svůj životní sen – rozjel taneční speciál Kissmánie a začal řvát to svoje HEJ HOU, což mi zůstalo dodnes!!! Menším sníkem, který se mi taktéž vyplnil, bylo dostání se do užšího finále v rámci konkurzu do hudební televize MTV a následně i nabídka od TV Nova na pozici reportéra a sportovního komentátora, kterou jsem odmítl kvůli lásce k rádiu Kiss Jižní Čechy, pro které dýchám a dýchat budu :-)

Už tedy víte, že rádio Kiss Jižní Čechy pro mě tolik znamená.

Co je pro mě v životě neskutečně důležité je samozřejmě má rodina a přítelkyně a taktéž i přátelé, bez kterých bych to nebyl já!

Nejvíce si vážím těch, kteří si na nic nehrají a jsou sví, dokážou vnímat své okolí, naslouchat a pomoci těm, kteří to v danou chvíli potřebují.

Žijeme len raz, právě tu a právě teraz – tak si život užívejme plnými doušky s těmi, na kterých nám nejvíce záleží! A to jste samozřejmě i Vy, Kissáci :-)

 
 
 
 
 

VÍCE INFORMACÍ NA: BASSLICKER

 

INFORMACE O AKCI:

MILÍN 354 (AREÁL BENZINOVÉ PUMPY) – MILÍN 26231

30.4.2017 

START: 20.00 

VSTUPNÉ: 99 KČ PŘEDPRODEJ / NA MÍSTĚ 149 KČ

PŘÍBRAMSKÉ ČARODEJNICE NA FACEBOOKU

Doporučujeme

artilera2

ARTILERIA VOL. 2 – STŘEDA 27.9.2017 – CALDERON, FWAYD, SLEYDEE

POZOR ! STŘEDA PARTY JE TŘEBA ! VZHLEDEM K TOMU, ŽE VE ČTVRTEK 28.9 JE …