Home / Event / Dance with Friends – Open air – 27.5.2016 – Milín
m

Dance with Friends – Open air – 27.5.2016 – Milín

Rozhovor s pořadatelem taneční OPEN AIR akce v Milíně – 27.5.2016. Co si pro vás připravil? Na co se můžete těšit? Kdo vám zahraje? Všechny tyto otázky vám zodpoví Radim Jech.

 

  • Proč si se rozhodl uspořádat tuto akci?

Otázka je proč akce neudělat? Nechci to brát jako tuctovou party, kterých je na okrese mnoho. Pamatuji si doby, kdy lidé chodili za přáteli do clubů (discotek), kin a divadel. Bohužel tato doba je již dávno pryč. Proto chci tuto party udělat hlavně o přátelích a všem co je spojuje „hlavně hudba“. Proto apeluji na všechny party people, aby omezili svůj život na sociálních sítích a přišli se bavit jako dřív.

ccc

  • Jaké styly na ní uslyšíme?

Tuto party jsem pojal jako multižánrovou, proto abychom zabrali co největší spektrum lidí. Aspoň já nechci poslouchat celý večer stejnou hudbu. Proto budeme návazně střídat beaty v rytmu HOUSE, FUNKY, CLUB, EDM, TECHNO.

bbb

  • Koho uslyšíme?

Ze startu v houpavých rytmech můžete slyšet RA-MOON (electromusic.cz), DAVID GREBEŇ (grebikradio.cz), TRENT (sound of progressiva), MÍRA ŠMARDA (club no.1) , EM-EF (club no.1) zástupcem EDM scény bude Pražský URBI ET ORBI (hjmp, Electronic Festival). Dále vystoupí se svým energickým setem skupina CREEPY DONUTS . Jako další vystoupí duo Maiky a Deny (color bar). Na závěr se můžete těšit na známé duo STEEN a OTIATROS (SUMMER SESSION).

 

  • Kde můžeme zakoupit lístky?

Pro tuto akci jsme zvolili předprodejní místa s omezenou kapacitou lístků. Je možné si je zakoupit za pouhých 150 kč. Na místě akce bude vstupné stát 200 kč. Zlevněný vstup lze zakoupit od 24.4 do 22.5.2016 (neděle). V předprodeji je pouze 150 ks zlevněných lístků!!!

Seznam předprodejních míst zde:

- ČERPACÍ STANICE SILMET ( MILÍN )

- CLUB NO. 1 ( PŘÍBRAM )

- BUTCH BAR ( PŘÍBRAM )

 

  • Na co dalšího se můžeme těšit?

Pro tento večer nás čeká hliníková střecha o rozměru 8×6 metrů s kvalitní zvukovou a světelnou technikou od „ jjsound.cz „ . Pokud by nás zastihlo špatné počasí, máme k dispozici 150m2 zastřešených stanů pro cca 500 lidí. Na barech nebudete dlouho čekat, máme připraveno 12-ti metrový bar s 6-ti barmany. Samozřejmostí jsou LIDOVÉ ceny na barech. K jídlu bude možno koupit lehké občerstvení. K dispozici bude dostatek sociálního zařízení.

 

 

UDÁLOST NA FACEBOOKU: ZDE

MILÍN AREÁL BENZINOVÉ PUMPY č.p. 354 – 26231 milín

27.5.2016 – Start od 19.00 – 03.00

PŘIDEJ SE A SDÍLEJ UDÁLOST. DĚKUJEME ZA PODPORU A TĚŠÍME SE NA NÁVŠTĚVU :-)

Doporučujeme

artilera2

ARTILERIA VOL. 2 – STŘEDA 27.9.2017 – CALDERON, FWAYD, SLEYDEE

POZOR ! STŘEDA PARTY JE TŘEBA ! VZHLEDEM K TOMU, ŽE VE ČTVRTEK 28.9 JE …