Home / Event / Bon Finix – Další interpret na HOUSE FOR LIFE 19.9 v Milíně

Bon Finix – Další interpret na HOUSE FOR LIFE 19.9 v Milíně

Představujeme jednoho z předních českých djs, který vystoupí na naší charitativní akci House for life. Velmi moc si toho vážíme, že zrovna Bona Finixe můžeme přivítat na podiu, které bude pomáhat nemocnému Honzíkovi. Když jsem Andreasovi napsal o jakou akci jde, neváhal ani minutu a řekl že přijede !!! Děkujeme a doufám, že tento čin publikum ocení velkým potleskem.

S průměrem 3.5 vystoupení za týden se stal Bon Finix v roce 2006 jedním z nejobsazovanějších DJů v Česku. Diář má zaplněný hraním dlouho dopředu a na jeho seznamu klubů, kde figuruje jako resident, jsou seřazené přední pražské kluby Mecca, Roxy, nebo Studio 54.

Během své kariéry Bon Finix prošel rezidenturou ve většině významných pražských klubech a vystoupil na spoustě předních festivalů, jako jsou Creamfields Central Europe, Summer of Love, Mácháč, Pleasure Island, Trancefusion anebo Prague „Summer“ Sessions s Carlem Coxem. Spolu s jeho party Kick da Night objíždí kluby po Češku a Slovensku a pod stejmenovanou značkou pořádá akce jako Musica anebo Bon Trip Sessions.

 


Bon Finix je čím dál aktivnější i na producentském poli. Po úspěšném debutovém tracku ‚Quantum Leap‘ v roce 2009, který hráli ve svých setech mimojiné DJs jako Wippenberg, Sied Van Riel, Stoneface & Terminal a San, vydal následující rok skladbu s názvem ‚Catwalker‚, který si našel podporu od známých DJs jako M.I.K.E., Artento Divini, Andy Moor nebo Greg Cerrone, a dokonce se objevil i v radio show Tiesto’s Club Life!

 


V roce 2011 mu vyšli rovnou dva tracky, ‚Boogaloo‘ na Big In Ibiza Records a debutový společný počin s norským kolegou Loresem ‚Atlas‘ na labelu Marcela Woodse Musical Madness. Tento rok jsme se dočkáli i jeho prvního remixu a další produkce z dílny Bona Finixe se chystáji k vydáni.

 

 Radio set k poslechu

Více informací na: www.bonfinix.com

Doporučujeme

ANGRY

ANGRY BEATS V PANDOŘE 6.10.2017

Dámy a pánové – V pátek 6.10. se v Příbrami uskuteční noc s názvem EDM …